Yükleniyor..
Menü

Üzerinize Sinen Sigara Kokusuna Son

Kötü Kokudan Kurtaran Elektronik Sigaralar

Teknolojilerin hızla gelişimi elektronik sigaralarında kullanımını yaygın hale getirmiştir. Uzun yıllardır sigara kullanıp tiryakilikten dönmek, daha sağlıklı bir hayata adım atmak isteyen kişiler gerçek sigaralara benzeyen simülatör sigaralara yoğun talep göstermektedir. Nikotin aromasını aerosol buhara çevirmek için küçük ve sıcak bir yay kullanılmaktadır. Elektronik sigara likit nerden bulunabilir diyenler için sigara satımı yapılan alanlardan temin edilmesi mümkündür diyebiliriz. Bu buharı çeken kullanıcılar tütün olmaksızın normal sigaradan aldıkları zevki almaktadır. Elektronik sigaraların kapalı alanlarda, kamuya açık alanlarda bile kullanılması mümkündür. Doğa dostu elektronik sigaralar sağlık açısından bir problem de meydana getirmemektedir.

Sağlık Sorunu Yaşatmayan Elektronik Sigaraların Özellikleri

 E-sigaralar normal tütün sigaralarından daha sağlıklıdır. Elektronik sigarada kullanılan nikotin solüsyonu hakkında yapılan çalışmalar sağlık sorunlarını engellediğini göstermektedir. Kanserojen maddelerin bulunmayışı, tütün içeriğine sahip olmaması, karbon monoksit başta olmak üzere 4000 civarında zehirli maddenin de içeriğinde olmaması kötü kokulara sahip olmasını engellemektedir. Elektronik sigara likit tavsiyesi isteyenler için sigaranın marka ve modeline göre tercih yapılması gerektiğini belirtmeliyiz. Elektronik sigaralar buharlaştırıldığında zehirli nikotinler, diğer maddeler bulunmamaktadır. Bu sebeple kötü koku yaymayan elektronik sigaraların kullanımı zararsız olmaktadır.

Kötü Koku Yaymayan Elektronik Sigaralar

Elektronik sigaralar sağlık açısından sorun yaşanmasını engelleyen, heyecan verici bir teknolojidir. Uzun yıllardır sigara kullanan tiryakiler normal sigaraların zararlarından korunmak için elektronik sigara kullanımına talep etmektedir. Elektronik sigaralarda kullanılan bataryalar vaporizatörün merkezi birimidir. Aç kapa seçeneğinden başka birçok özelliği bulunmaktadır. Atomizerler ile birlikte mükemmel şekilde, sorunsuz olarak çalışmaktadır. Bataryaların şarj edilmesi, düzenli olarak çalışması, şarj edildikleri konum ve yer de önem taşımaktadır.

Elektronik Sigaralar Nasıl Çalışır?

Bataryaları şarj etmek için ileri düzey adaptörler kullanılmaktadır. Atomizerler elektronik likit içeriğine sahip sıvı ile doldurulan parça olan cartomizer bölümüne bağlanmaktadır. Elektronik sigaraların kötü koku bırakmayışı da tercih edilme sebepleri arasında yer almaktadır. Elektronik sigara likitlerine baktığımızda birçok içeriğe sahip olduğunu söyleyebiliriz. Bu nedenler kapalı ve kamuya açık alanlarda da sigaraların kullanılmasını sağlamaktadır.

Ek Resimler

Bu içerik 15.01.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1053 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler