Yükleniyor..
Menü

Elektronik Sigara Gerçekleri

Yorumları oku (2)
Elektronik sigara ülkemizde çok fazla bilinen bir cihaz olmaması nedeniyle, bazı kimseler tarafından yalan ve sahtekarlık üzerine kurulu bir satış politikasıyla piyasaya sunulmaktadır. Bu yalanlara ve şehir efsanelerine inanan kişiler boşa para harcayarak mağdur duruma düştükleri gibi sağlıklarını da tehlikeye atmaktadırlar. Şimdi elektronik sigara hakkında doğru bilinen YALANLARI inceleyelim !Elektronik Sigara Gerçekleri


Orijinal Likit & Sahte Likitler !


Piyasada Orijinal Halo, One Hit Wonder, Dekang, Liqua vb. adı altında, plastik veya cam kutularda içeriğindeki maddelerin ne olduğu belli olmayan pek çok likit satılmaktadır. Bu maddeler sigara boğaz vurgusu ve hazzı vermediği gibi sağlığınızı da tehlikeye atmaktadır. Orjinal likitlerin üzerinde bandrol ,son kullanma tarihi ve güvenlik halkası gibi rutin güvenlik önlemleri bulunmalıdır.

 Sizler için özel olarak hazıladığımız orjinal elektronik sigara satın alma rehberliği sunan yazımız ilginizi çekebilir,
 www.elektroniksigaravip2.com/icerik/elektronik-sigaram-orijinal-mi--orjinal-e-sigara-nasil-anlasilir.html

Türkiye'de üretilen likitlere itibar etmeyiniz. Satın almak istediğiniz likitleri, üretici firmanın web sitesinden kontrol ediniz. Şişe veya kutu görsellerini birebir karşılaştırınız. Ayrıca orjinal sitesinde bulunan mg değerleri ile satın almakta olduğunuz ürünün mg değerlerini kontrol edip karşılaştırınız. Eğer satın almış olduğunuz likit sahte ise kullanmayın ve aldığınız firma ile iletişime geçerek iade edin. Sahte likit aldığınız firmaları şikayetvar vb sitelere ihbar ederek, bir başka elektronik sigara kullanıcısının zarar görmesini engellemiş olursunuz.

EVYAP LİKİTLERE DİKKAT !

Evde yapılan içeriğinde nelerin kullanıldığını bilmediğiniz  likitlere dikkat ediniz, yalnız güzel kokusu güzel tadı nedeniyle sağlığınızı riske atmayınız. Litresi 10 tl olan gliserin mi , yoksa litresi150 tl olan gliserin mi içerisinde kullanılıyor! bunlar çok önemli ve hayati ayrıntılardır. Aroma olarak gıda sektöründe bile kullanılamayacak derece kalitesiz aromalar mı kullanılıyor yoksa Avrupa Gıda Enstitulerince onaylı aromalar mı kullanılıyor? lütfen bu gibi ayrıntılara dikkat ! Dostlarınız ve güvendiğiniz kişiler dışında yapılan evyap likitler dışında bilmediğiniz markaları ve evyap likitleri tercih etmeyiniz.!

Şikayet Var "Elektronik Sigara"


Şikayet Var "Elektronik Sigara"


Elektronik sigara evet bu buhar üreterek sizi sigara alışkanlığından kurtaran ve sağlık sorunlarına neden olan pek çok hastalığı önleyen cihaz ! Ülkemizde bazı siteler tarafından internet alışverişi bu ürün üzerinden su istimal edilmektedir. Lütfen ama lütfen, alışveriş yapmadan önce sikayetvar.com gibi sorun çözüm sitelerinde, alışveriş yaptığınız sitenin adını yazarak arama yaptırınız. Çok  fazla sorun bulunan sitelerden uzak durunuz alışveriş yapmayınız!

Kullanıcıların ne gibi sorunlar ile karşılaştıklarını okuyunuz. Mutlaka hakkında şikayet olmayan yada çözüm üreten sitelerden alışveriş yapmaya özen gösteriniz.! Sonra kutu içerisinden çıkan hıyar ile uğraşmayın, paranızın peşine düşmeyin ! Ayrıca telefon veya e-mail ile ulaşamadığınız satıcıdan da alışveriş yapmayınız.

Elektronik Sigara Distribütörü Bayi Yalanı

"Elektronik Sigara Distribütörü – Bayi'' Yalanı !

Ülkemizde satışı henüz yasal olarak kabul edilmemiş, özel izne tabi olan bir ürünün distribütör, bayi veya yetkili satıcı gibi ünvanlar adı altında satışının yapılabilmesi mümkün değildir. 

Bildiğiniz gibi resmi olarak ithal edilemeyen bir ürünün distribütör, bayi veya yetkili satıcı gibi pazarlama ve satış yapan şirketleri olamaz. Bu gibi şirketlerin tamamı hayal ürünüdür!!! 


2 Yıl Garanti Yalanı

" 2 Yıl Garanti " Yalanı !

Eminim ilk duyduğunuzda kulağınıza çok hoş geliyordur. Bu gibi vaatlerde bulunan ve stoklarında sadece üç –beş adet ürün bulunan satıcılara ürünü satın aldıktan sonra ikinci kez ulaşamayacaksınız. 
Bildiğiniz gibi resmi olarak ithalatı olmayan bir ürünün garantisi de yoktur. Bu garantiyi veren satıcıya ürünü satın aldıktan sonra bir daha ulaşamayacağınıza emin olabilirsiniz.

Elektronik Sigara Marka Yalanları

Elektronik Sigara ''Marka'' Yalanları !

Piyasadaki bazı pazarlama dehaları, sattıkları ürünlerin Almanya, Amerika, İngiltere gibi ülkelerde üretildiğini öne sürüp insanları kandırmaktadır.
Unutulmamalıdır ki bu ülkelerde ne elektronik sigara fabrikası vardır, nede üretim yapılmaktadır. Elektronik sigara imalatının tamamı Çin’ de yapılmaktadır. Avrupa kuruluşlu olan bazı markalar yada firmalarda ürünlerini Çin’ den ürettirmektedir. ancak elektronik sigara likit (e-likit de ) Avrupa ve Amerikada üretim yapan markalar bulunmaktadır. Kaliteli bir kaç marka adı verecek olursak Juul, Bo, Vaporesso, Smok, Joyetech, Innokin , Aspire, Eleaf gibi markalardır

Devamlılık İlkesi

Devamlılık İlkesi

Sürekli isim değiştiren ve hergün birbaşka isimle açılan, kopya içeriğe sahip, ssl sertifikaları bulunmayan ve web site tasarımı açısından size güven vermeyen sitelerden alışveriş yapmayınız. Bu siteler çok büyük ihtimal ile dolandırıcılık için kurulmuş web siteleridir.
Ürün temininde uzun zamandır var olan ve referansı sağlam olan web sitelerini tercih ediniz.

Bu içerik 31.01.2018 tarihinde yayınlandı ve toplam 8634 kez okundu.

Yorumlar (2)

  • Cihazlarınıza ve bilgilerinize dayanarak sipariş veriyorum,ilk deneyimim olacak cihaz konusunda,cihazım geldikten sonra yorumumu yapacağım.

  • bir siteden 6-7 adet likit sipariş etmiştim. Yahu bir tanesi olsun gerçek olsun.. ! Hepsi çakma olduğu yetmezmiş gibi tütün aroması istememe rağmen hepsi de iğrenç meyve aromalarıydı ve 11-12 mg nikotin istememe rağmen 3-6 mg geldi, o da tabi doğruysa. Mecburen yeniden sigaraya dönmek zorunda kalmıştım. Sitenizi duymadan önce tam iki yıldır orijinal ürünlere ulaşamıyordum. İyi ki varsınız.

  • Elektronik Sigara VIP - Admin

    Teşekkür ederiz bol buharlı günler

YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.